Holka veselá

Nový produkt

91,00 Kč

Přidat na seznam přání

Možnosti produktu
Barvy
Barvy

Prosím zvolte si barvu která bude lahodit Vašemu oku. Fólie k tomuto vzorníku jsou lesklé ,vhodné zejména do exteriéru a skvěle drží na všech hladkých plochách. Nejsou vhodné na stěny.

Velikost - delší strana
Velikost - delší strana

Jako velikost bereme rozměr obrázku, nápis nepočítáme. Velikost nápisu bude různá podle počtu písmen, zvoleného písma,a velikosti samolepky. Ale nebojte určitě bude ladit k samolepce.

 
10 cm
 
 
15 cm
 
 
20 cm
 
 
24 cm
 
Orientace
Orientace

Zrcadlové otočení motivu. Pozor u textů ,například u samolepek dítě v autě se zcadlově otočí i text. (Vhodné pro lepení na sklo zevnitř vozu)

 
Zrcadlově
 
Jméno | Text
Jméno | Text    * Požadovaný

Sem patří text který chcete zhotovit, políčko je nutné vyplnit. Bez něj samolepku prostě nemůžeme vyrobit. 

Váš text: 
 
 
* Požadovaný
Typ písma
Typ písma

Kliknutím vyberete typ písma (font) ze kterého má být nápis zhotoven.

Písmo Dylan
 
Písmo Dylan
 
písmo Boom
 
písmo Boom
 
Písmo Stren
 
Písmo Stren
 
Písmo Geek
 
Písmo Geek
 
Písmo Kabana
 
Písmo Kabana
 
Písmo nini
 
Písmo nini
 
Písmo Dora
 
Písmo Dora
 
Písmo Amazon
 
Písmo Amazon
 
Písmo Comic
 
Písmo Comic
 
Písmo Koala
 
Písmo Koala
 
  
  Množství:

Více informací

Dítě v autě : holčička,která se usmívá.

U samolepky můžete zvolit vlastní text nebo jméno. Nápis se nepočítá k rozměrům obrázku.

Pro užitečné informace o samolepkách a jejich lepení navštivte ,prosím ,stránku Jak na to.
Chcete-li se dozvědět více zkuste projít odpovědi na nejčastější otázky.


Samolepka na auto Holka veselá se dodává :
-Vlastní samolepka Holka veselá
-podrobným návodem pro jednoduché lepení 
-testovací samolepka zdarma 

Materiál:
-kvalitní plastová fólie (vyrobená v Německu) určená k lepení v exteriéru.
-
šetrná k podkladu, jde odstranit bez jeho poškození
-lesklá - vhodná na auto
-skvěle drží kdekoliv  - na skle ,plastu nebo kovu 

Holka veselá <p><strong><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">Dítě v autě :</span> holčička,která se usmívá.<br /></strong></p> <p><strong><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">U samolepky můžete zvolit vlastní text nebo jméno. Nápis se nepočítá k rozměrům obrázku.</span><br /></strong></p> <p><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 10pt;">Pro užitečné informace o samolepkách a jejich lepení navštivte ,prosím ,stránku <span style="color: #3366ff;"><a href="http://www.zuzasamolepky.cz/content/7-jak-na-to" target="_blank"><span style="color: #3366ff;"><strong>Jak na to</strong></span></a></span>.</span><br /><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 10pt;">Chcete-li se dozvědět více zkuste projít <span style="color: #3366ff;"><a href="http://www.zuzasamolepky.cz/content/6-faq" target="_blank"><span style="color: #3366ff;"><strong>odpovědi na nejčastější otázky</strong></span></a></span>.</span></p> <p><strong><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 10pt;"><br /></span></strong></p> <p><strong><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 10pt;">Samolepka na auto <span style="color: #339966;">Holka veselá</span> se dodává :<br /></span></strong><span style="background-color: #ff9900; font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 10pt;"><span style="background-color: #ffffff;">-Vlastní samolepka Holka veselá</span><br /></span><span style="background-color: #ffffff;"><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 10pt;">-podrobným návodem pro jednoduché lepení <br /></span><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 10pt;">-testovací samolepka zdarma </span></span></p> <p><span style="background-color: #ffffff;"><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 10pt;"><strong>Materiál:</strong><br />-kvalitní plastová fólie (vyrobená v Německu) určená k lepení v exteriéru.<br />-</span><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 10pt;">šetrná k podkladu, jde odstranit bez jeho poškození <br /></span><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 10pt;">-lesklá - vhodná na auto<br /></span><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 10pt;">-skvěle drží kdekoliv  - na skle ,plastu nebo kovu </span></span></p>
91,00 Kč